Укр

Отмена ограничения ввоза в Польшу 200 л топлива

Кількість постів — 4
Обліковий запис видалено
Польська сторона повідомила, що митні пости на пунктах пропуску українсько польського кордону вже отримала письмову вказівку Митної службі РП щодо відміни з 1 грудня 2008 року стягнень акцизного податку на імпорт палива, що перевозитися українськими автомобілями у стандартних ємкостях, які фабрично встановлені на транспортних засобах.

Уберут ограничение или нет? Как думаете?
0
0
Поділитися
Додатковий заробіток для водіїв на дизпаливі. А Ви як думаєте?
0
0
Поділитися
Обліковий запис видалено
Кто-то уже проехал границу с полным баком???)))
0
0
Поділитися
Обліковий запис видалено
Вот общался с одним водителем, сказал что с полным не пускают максимум 600л. :)
0
0
Поділитися

Авторизуйтесь для можливості надсилати повідомлення

Хто читає тему:

Користувачів 0 / Гостей 0
Нові теми
Схожі теми