Укр

Renault Magnum 440 коробка повний автомат без щеплення

Кількість постів — 6
Рено Магнум повний автомат як машинка які враження від неї????
0
0
Поділитися
есть такая машинка,только АСтроник педали нет,но диск и ПГУ есть,
0
0
Поділитися
Обліковий запис видалено
440 різні бувають, T-ECH, DXI?
0
0
Поділитися

440 різні бувають, T-ECH, DXI?



T-ECH такого точно немає. :)
0
0
Поділитися
Обліковий запис видалено
E.TECH
0
0
Поділитися
АСтроник педали нет,но диск и ПГУ есть
як машинка там також АСтронік!!!!!!!!!
0
0
Поділитися

Авторизуйтесь для можливості надсилати повідомлення

Хто читає тему:

Користувачів 0 / Гостей 0
Нові теми
Схожі теми