Tr

Scania Євро-6, є BOX = є ВСЕ! На польській фірмі = скучає по Європі без Ваших звернень ;)

Gönderiler — 3
Доброго здоров'я всім і кожному! 

Маємо чудову вантажівку, зареєстровану на нашу ж польську фірму. 

Scania (екологічного стандарту Євро-6)
повністю готова до взаємоцікавих адекватних контактів.


Поки що налаштовані на фрахти по Європі, оскільки для заїзду в Україну 
не маємо відповідного водія :( 

Можливо, володієте інформаційно-консультаційним багажем, 
який би ми також готові були прийняти із вдячністю? 
Цікаві також Ваші думки з цього приводу...
0
0
Paylaş
Штора = тент = фура, 
86 кубів, із всіма видами завантаження. 

Ласкаво запрошуємо контрагентів, 
консультантів, інформаційних помічників 
до контакту. 

Любимо+вміємо+практикуємо 
бути вдячними не тільки лиш на словах :)
0
0
Paylaş
Доброго здоров'я всім і кожному! 
0
0
Paylaş

Mesaj gönderebilmek için giriş yapın

Konuyu okuyanlar:

Kullanıcılar 0 / Misafirler 0
Yeni konu
İlgili konular