Tr

Кудою краще їхати з Білої Церкви на Черкаси? Дякую за відповідь!

Gönderiler — 2
Кудою краще їхати з Білої Церкви на Черкаси?  Дякую за відповідь!
0
0
Paylaş
Я ехал через Кагарлык.Пии Канев пол года назад то нормальная дорога.главное не попасть в Смелу на окружную.
0
0
Paylaş

Mesaj gönderebilmek için giriş yapın

Konuyu okuyanlar:

Kullanıcılar 0 / Misafirler 0
Yeni konu
İlgili konular