Az
Рено Магнум
Paylaşımların sayı — 5
Хтось капіталив мотор на магнумі е3 440л.с. мак? І скільки це коштує? І взагалі які нюанси? Бо у мене стукнув мотор і с вихлопной масло плює. І незнаю шо робить, куплять десь на розборкі чи робить. Поділіться опитом буду вдячний за любу інформацію.
покупали б/у и делали ему капиталку. по цене обошлось 5-6 тис дол. год назад в Виннице.
Хтось капіталив мотор на магнумі е3 440л.с. мак? І скільки це коштує? І взагалі які нюанси? Бо у мене стукнув мотор і с вихлопной масло плює. І незнаю шо робить, куплять десь на розборкі чи робить. Поділіться опитом буду вдячний за любу інформацію.
Хтось капіталив мотор на магнумі е3 440л.с. мак? І скільки це коштує? І взагалі які нюанси? Бо у мене стукнув мотор і с вихлопной масло плює. І незнаю шо робить, куплять десь на розборкі чи робить. Поділіться опитом буду вдячний за любу інформацію.
вскрили подон вкладиша провернуло, буду робить капиталку
Mesajlar göndərmək imkanı üçün avtorizədən keçin
Yeni mövzular
Oxşar mövzular