Укр

Чи варто купляти Man TGA18 430 2005 року на автоматі?

Кількість постів — 5
Обліковий запис видалено
Підскажіть чи варто брати фуру на автоматі а саме Ман tga18 430 2005року?
0
0
Поділитися
ЦитатаЦитата (Ростик, 17.01.2018 19:43):
Підскажіть чи варто брати фуру на автоматі а саме Ман tga18 430 2005року?
Однозначно-БЕРИ!
0
1
Поділитися
Обліковий запис видалено
ЦитатаЦитата (Ростик, 17.01.2018 19:43):
Підскажіть чи варто брати фуру на автоматі а саме Ман tga18 430 2005року?
позвоните расскажу,что знаю
0
0
Поділитися
Еле-еле сдыхался такого счастья, только на 2 года старше.Не машина, а мешок проблем на колесах.
Берите лучше Вольво.Дороже, но надежнее.
0
0
Поділитися
На этом мане с ПГУ проблемы. Лучше даф хф 95 этих годов.
0
0
Поділитися

Авторизуйтесь для можливості надсилати повідомлення

Хто читає тему:

Користувачів 0 / Гостей 0
Нові теми
Схожі теми