Tr

Датчик нагрівання охолоджуючої рідини

Gönderiler — 3
Доброго дня! Підскажіть, хто знає, на Рено Магрнум DXI 2006р. до якої поділки як правило піднімається датчик нагрівання охолоджуючої рідини при їзді на підйомі? На ньому вказано три поділки.
0
0
Paylaş
Доброго дня! Підскажіть, хто знає, на Рено Магрнум DXI 2006р. до якої поділки як правило піднімається датчик нагрівання охолоджуючої рідини при їзді на підйомі? На ньому вказано три поділки.

Если на подъеме повышается температура, похоже воздух в системе...:)
0
0
Paylaş
У меня до второй черточки. Потом падает до между .
0
0
Paylaş

Mesaj gönderebilmek için giriş yapın

Konuyu okuyanlar:

Kullanıcılar 0 / Misafirler 0
Yeni konu
İlgili konular