Sk

Подешевшання дизпалива

Množstvo príspevkov — 1
Účet bol odstránený
Пранймні у нас в Тернополі ціни за останній тиждень впали на 25 копійок. Якщо стном на минулий четвр ціна в нашому реігоні була 5,85 то зараз на багатьох заправках можна заправитись за 5,6 але такі запрвки як ВОГ, Лукоул, Татнефть тримають ціну на рівні 5,75. Питання в тому чи буде вона далі дешевшати, чи це просто чергове охолодження перед великою бурею.

Ріа-транс
0
0
Zdieľať

Prihláste sa, aby ste mohli odosielať správy

Kto číta tému:

Používateľov 0 / Hostí 0
Nové témy
Podobné témy