Ro

Хто працював з ТОВ "Прайд"

Numărul de postări — 1
Хто працював з ТОВ "Прайд" м. Дніпропетровськ, щось не дуже хочуть платити, вже майже місяць годують "завтраками", ніби то і відгуки не погані.
0
0
Distribuire

Conectați-vă pentru a putea trimite mesaje

Cine citește tema:

Utilizatori 0 / Vizitatori 0
Teme noi
Teme similare