Ro
Хто працював з ТОВ "Прайд"
Numărul de postări — 1
Хто працював з ТОВ "Прайд" м. Дніпропетровськ, щось не дуже хочуть платити, вже майже місяць годують "завтраками", ніби то і відгуки не погані.
Conectați-vă pentru a putea trimite mesaje
Teme noi
Teme similare