Pl

Візьму в оренду зерновоз.

Liczba postów — 1
Konto zostało usunięte
Візьму в оренду зерновоз/зчіпку (МАЗ, КамАЗ) без водія, можливо з послідуючим викупом за розумну, обгрунтовану ціну в рейсовому стані. Також розгляну тягач (європа) з п/п. Робота по Україні. Договор. Порядність і своєчасність виплат гарантую. Детальні пропозиції з фото авто чекаю на email.
0
0
Udostępnij

Zaloguj się aby wysyłać wiadomości

Kto czyta temat:

Użytkowników 0 / Gości 0
Nowe tematy
Powiązane tematy