En

Євро-2 у РФ

Number of posts — 3
В'їзд вантажівок класу Євро-2 у Російську Федерацію із 1 січня 2011 року дозволений чи ні? Якщо хтось володіє таким інфо поділіться будь ласка.
Дякую наперед!
0
0
Share
Наші там вже були-все без змін.
0
0
Share
User deleted
Евро-3 нужно только для оформления 3-х сторонних дозволов.
0
0
Share

Log in to your account to send messages

Who is reading the topic:

Users 0 / Guests 0
New topics
Related topics