En
Євро-2 у РФ
Number of posts — 3
В'їзд вантажівок класу Євро-2 у Російську Федерацію із 1 січня 2011 року дозволений чи ні? Якщо хтось володіє таким інфо поділіться будь ласка.
Дякую наперед!
Дякую наперед!
Наші там вже були-все без змін.
Log in to your account to send messages
New topics
Related topics