De

оплата

Anzahl der Beiträge — 9
Зареєструвався 25.01.10,коли прийде рахунок?
0
0
Teilen

Зареєструвався 25.01.10,коли прийде рахунок?

На ваш эл. адрес счет выслали.

С уважением,
Служба поддержки "Ларди-Транс"
0
0
Teilen
прийшов рахунок на 1 місяць,а я замовляв на 6 місяців.28.01.2010 знов відіслав запит.коли прийде цей рахунок? або Чи можна на цей рахунок оплатити на 6 місяців?
0
0
Teilen

прийшов рахунок на 1 місяць,а я замовляв на 6 місяців.28.01.2010 знов відіслав запит.коли прийде цей рахунок? або Чи можна на цей рахунок оплатити на 6 місяців?

Здравствуйте! Новый счет уже выслан вам по электронной почте.
0
0
Teilen
Konto wurde gelöscht
Оплатили вчера утром(1 февраля),досихпор не открыли красную.Квитанция№316 факса у нас нет
0
0
Teilen
Сьогодні(05.02.10) оплатили.Коли буде підключено?
0
0
Teilen
підключіть перегляд красних
0
0
Teilen
Счет №47592-02-02 от 02.02.2010 квит. №77 от 05.02.2010
0
0
Teilen

Счет №47592-02-02 от 02.02.2010 квит. №77 от 05.02.2010

Деньги не поступили.
Расчетный отдел 0642 717146, 717147.
0
0
Teilen

Loggen Sie sich ein, um Nachrichten senden zu können

Wer liest das Thema:

Benutzer 0/ Gäste 0
Neue Themen
Ähnliche Themen