De

Проблема з пломбою

Anzahl der Beiträge — 5
Доброго дня, везу три груза до європи, підскажіть будь ласка як правельно це зробити, мені поставлять полякі пломбу і на першій вигрузці пломбу зірвуть, а як бути на другому і третьому розмитненні уже пломби не буде? Дякую
0
1
Teilen
Konto wurde gelöscht
Доброго дня, везу три груза до європи, підскажіть будь ласка як правельно це зробити, мені поставлять полякі пломбу і на першій вигрузці пломбу зірвуть, а як бути на другому і третьому розмитненні уже пломби не буде? Дякую


По идее,повесят новые после каждой расстаможки-выгрузки.
0
0
Teilen
Доброго дня, везу три груза до європи, підскажіть будь ласка як правельно це зробити, мені поставлять полякі пломбу і на першій вигрузці пломбу зірвуть, а як бути на другому і третьому розмитненні уже пломби не буде? Дякую


По идее,повесят новые после каждой расстаможки-выгрузки.


Дякую за хорошу думку. Можливо хтось мав таку ситуацію?
0
0
Teilen
097 0659837 Звоните, расскажу.
0
0
Teilen
097 0659837 Звоните, расскажу.


Дякую Вам за розумну пораду, питання вирішино
0
0
Teilen

Loggen Sie sich ein, um Nachrichten senden zu können

Wer liest das Thema:

Benutzer 0/ Gäste 0
Neue Themen
Ähnliche Themen