Az

Би транс розтанули

Paylaşımların sayı — 6
Akkaunt silindi
Скажіть будь-ласка хто має інформацію про те де зараз працівники ТОВ "Бі транс"?
0
0
Paylaşmaq
Akkaunt silindi


/Би транс розтанули /

)))
А як саме вони танули ?



ага хочу їй букет квітів подарувати
0
0
Paylaşmaq
Akkaunt silindi



/Би транс розтанули /

)))
А як саме вони танули ?



ага хочу їй букет квітів подарувати



О-о-о-о!!!, ти щє і ЛОХ до того ж...:)







Надо исполнять закон всегда, а не только тогда, когда схватили за одно место.
Владимир из Киева.
0
0
Paylaşmaq
Akkaunt silindi




/Би транс розтанули /

)))
А як саме вони танули ?



ага хочу їй букет квітів подарувати



О-о-о-о!!!, ти щє і ЛОХ до того ж...:)







Надо исполнять закон всегда, а не только тогда, когда схватили за одно место.
Владимир из Киева.

Послухай Володимир тобі не має що робити ну для чого ти говориш всяку чепуху я звертався не до тебе а до фірми Транзит
0
0
Paylaşmaq
Akkaunt silindi
Цє тобі, дурепо, за москаля...

Навчись, синку, шановно себе поводити, і тебе будуть поважать...





Надо исполнять закон всегда, а не только тогда, когда схватили за одно место.
Владимир из Киева.
0
0
Paylaşmaq
Akkaunt silindi

Цє тобі, дурепо, за москаля...

Навчись, синку, шановно себе поводити, і тебе будуть поважать...





Надо исполнять закон всегда, а не только тогда, когда схватили за одно место.
Владимир из Киева.

а це тобі .....
0
0
Paylaşmaq

Mesajlar göndərmək imkanı üçün avtorizədən keçin

Mövzunu kim oxuyur:

İstifadəçi 0 / Qonaq 0
Yeni mövzular
Oxşar mövzular